
Мінівентилятор портативний із вбудованим акумулятором і USB-зарядкою 16*7*4,5 см
83,20 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: А 2402
Залишайтеся в прохолоді в будь-якому місці з цим стильним і компактним портативним вентилятором! Цей аксесуар стане незамінним помічником у спекотні дні, в офісі або під час подорожей.
Переваги:
-
Вентилятор має вбудований акумулятор. Забудьте про батарейки — заряджайте пристрій від будь-якого USB-порту (ноутбук, повербанк, мережевий адаптер).
-
Ергономічна форма дає змогу зручно тримати його в руці, а вхідний у комплект ремінець на зап'ястку захистить від випадкового падіння.
-
Щільна захисна решітка запобігає потраплянню пальців до лопатей, водночас конструкція забезпечує потужний і спрямований потік повітря.
-
Можна використовувати як ручний варіант або поставити на плоску поверхню завдяки стійкій основі.
Комплектація
-
Мінівентилятор.
-
Зарядний кабель USB
-
Шнурок на руку.
-
Подарункове паковання.
Висота 16 см, ширина 7 см, товщина 4,5 см. Довжина кабелю 25 см.
Кольори в асортименті. Мінімальне замовлення 3 шт.
Більше товарів нашої компанії ви можете переглянути перейшовши за посиланням: http://www.opt777km.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Універсальний |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 45 мм |
- Ціна: 83,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.







